ANNDesign

aranżacja nowoczesnych wnętrz

10 wskazówek, jak odświeżyć swój dom pięknie, a zarazem oszczędnie

Remontujesz, ponieważ chcesz, aby Twój dom wyglądał piękniej i wygodniej. Rozważ swój plan remontu domu jako biznesplan lub jako swój specjalny projekt, który zaczynasz od zera.

Jeśli wynajmujesz architekturę, którą on planuje, ale jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, pierwszym krokiem jest przejęcie projektu i zrobienie tego sam. W tym artykule dzielimy się pomysłami na majsterkowanie, jak odnawiać swój dom w oparciu o budżet?

Kluczem do jeszcze piękniejszego remontu domu z budżetu jest przede wszystkim skuteczne zaplanowanie całego procesu. Poniższe sekcje pokaże, w jaki sposób podzielić całe plany remontowe na pod-plany, zgodnie z posiadanym miejscem i skutecznie wyremontować swój dom. Jeśli szukasz najlepszych sposobów na odnowienie swojego domu pięknie, a jednocześnie ekonomicznie, przeczytaj poniżej:

Dziel i rządź

Jak wspomniano wcześniej, efektywne planowanie jest kluczem do skutecznej renowacji. Jeśli odnawiasz się, musisz skupić się zarówno na większym obrazie, jak i na mniejszych częściach. Być może słyszałeś zwrot “całość jest większa niż suma jego części”, możesz zastosować tę samą strategię do swojego projektu remontu domu i opracować plan renowacji dla każdego obszaru w domu. Jeśli zatrudnisz architekta do remontu, oceni on twoje wymagania, a następnie odpowiednio go odnowi. W tym przypadku, ponieważ jesteś odpowiedzialny, będziesz burzy mózgów swoje wymagania, napisz swój cel końcowy dla każdego miejsca w domu i zdecyduj o ogólnym celu, a następnie przejdź do:

Asygnowanie

Ponieważ chcesz odnawiać ekonomicznie swój dom, ważne jest, abyś zdecydował o całkowitym wydatku / limicie wydatków. Należy pamiętać przy budżetowaniu, że nie można przecenić budżetu, nie doceniać budżetu, a następnie przejść do poszukiwania potrzebnych rzeczy.

Badania

Będziesz zaskoczony liczbą opcji, które masz po rozpoczęciu badań. Piękna lampa, którą polubiłeś w sklepie z najwyższej półki, można kupić również w niższej cenie. Tak więc, przy odnawianiu domu pod względem budżetu, pamiętaj, że jeśli szukasz mebli, które chcesz, chcesz malować lub ozdób, które chcesz mieć w domu, prawdopodobnie znajdziesz większość materiałów po niedrogiej cenie. Skorzystaj z zakupów online, sklepów z używanymi rzeczami i sklepów z używanymi meblami i zobacz, jak daleko się posuniesz. Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, jak pięknie i tanio dekorować swój dom, przeczytaj poniżej:

Drzwi tworzą pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie z twojego domu to twoje drzwi. Jeśli nie możesz całkowicie zmienić drzwi i twoje istniejące drzwi są w dobrym stanie, powinieneś odświeżyć swoje drzwi. Twoje drzwi mogą również wpływać na oświetlenie Twojego pokoju, a możesz skorzystać z tego wspaniałego wnętrza techniki, które zaprojektowała Amy Lau: “Kiedy mamy do czynienia z ciemnym pokojem, bez względu na kolor używany na ścianach, maluję sufit, wykończenia i drzwi. ten sam kolor, ale o 50 procent lżejszy. Zbyt dużo jednego koloru może obezwładnić przestrzeń “. Tak więc, jeśli odnawiasz budżet, jeśli malujesz drzwi, spróbuj użyć różnych odcieni w zależności od koncentracji światła w domu, aby zoptymalizować oświetlenie domu tak, jak chcesz .

Farba wpływa na oświetlenie

Jak wspomniano wcześniej, malowanie wpływa na oświetlenie i podczas remontu domu możesz wybrać nową farbę. W takim przypadku, jeśli masz już budżet, kupowanie różnych kolorowych palet może wydawać się sprzeczne z intuicją. Jeśli masz ograniczony budżet, a następnie wybierzesz czarno-białą paletę, nadasz Twojemu domowi nowoczesny, wyrafinowany wygląd i będziesz mieć gwarancję, że nigdy nie będziesz mógł się pomylić z bielą lub czernią.

Małe pokoje nie muszą wyglądać na małe

Jeśli odnawiasz dom, aby mały dom wyglądał na większy niż niedrogi i piękny sposób osiągnięcia tego celu, użyj luster. Jest to niedroga technika, ale jest używana przez jednego z najsłynniejszych architektów swoich czasów, Sir Johna Soane’a, który używał luster w sali śniadaniowej swojego londyńskiego domu.

Kuchnie i przechowywanie

Jeśli dekorujesz / odnawiasz swój dom, prawdopodobnie starasz się usunąć bałagan i zmaksymalizować swoje przechowywanie. Wykorzystanie kuchni do maksymalnej pojemności może pomóc zminimalizować problemy z pamięcią masową. Aby to zrobić przy niskim budżecie, możesz albo przygotować szafki kuchenne lub magazyny z materiałów pochodzących z recyklingu w swoim domu, albo skorzystać z sklepów z używanymi rzeczami w Twojej okolicy.

Nikt nie zna twojej kuchni lepiej niż Ty i Twoje potrzeby w zakresie przechowywania Szafki kuchenne z pamięcią podręczną nie tylko pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze i ponownie wykorzystać stare materiały w Twoim domu, ale również zapewnią ci to, czego potrzebujesz. Jeśli masz już szafki, które wystarczą do przechowywania, nie musisz ich wymieniać, możesz je odmalować, aby Twoja kuchnia wyglądała jak nowa.

Światło przechodzi przez system Windows

Według Marca Appletona “połowa doświadczenia z przebywaniem w domu jest na zewnątrz”, więc przy remoncie domu zainstaluj duże okna. Jednakże, możesz nie mieć budżetu na zmianę okien, w tym przypadku baw się farbą i pomaluj okna o nieco jaśniejsze niż reszta pomieszczenia, aby zmaksymalizować światło wpadające przez okna.

Renowacja łazienki

Byłbyś zaskoczony liczbą niedrogich produktów o wysokiej jakości, które możesz kupić, aby wyremontować łazienkę. Jeśli chcesz zainstalować nową armaturę toaletową, możesz sprawdzić naszą toaletę Toto, a jeśli nie planujesz instalować żadnych nowych elementów, możesz naprawić istniejące toalety, zmieniając farbę, zmieniając farby w szafce i ustawiając ciśnienie pod prysznicem itp.

Renowacja podłóg

Jeśli masz ograniczony budżet, remont podłogi może wydawać się drogi, a jeśli nie możesz znaleźć instalacji podłóg pod swoim budżetem, powinieneś zainwestować w renowację wszystkiego innego, zgodnie z projektem podłogi.

Kluczem do renowacji lub remontu domu pięknie, ale niedrogo jest opracowanie celu dla siebie i pomalowanie całego obrazu tego, co chcesz, a następnie krok po kroku odnowienie każdej części domu, jak wspomniano powyżej.

 

www.gamesworld.com.pl
www.faberfaber.pl
www.pandasc.pl
www.planszowadabrowa.pl