ANNDesign

aranżacja nowoczesnych wnętrz

Ten pojemnik na pojemnik na żywność uratuje Twoje szafki kuchenne

Pojemniki do przechowywania żywności są dość konsekwentnie jedną z najbardziej irytujących rzeczy, które można utrzymać w kuchni. To walka, którą wszyscy znamy zbyt dobrze: sięgasz po jedną pokrywkę, a lawina reszty pada na ciebie. Na szczęście YouCopia, marka pamięci i organizacji dostępna na Amazon, jest tutaj, aby uwolnić Cię od tej plastikowej pułapki na pojemniki.

Prowadnica do przechowywania pojemników na żywność StoraLid firmy YouCopia jest łatwym w montażu stojakiem z tworzywa sztucznego, który może zmieścić się w szafkach lub szufladach i utrzymuje pokrywki pod kontrolą. Regulowane przegródki umożliwiają sortowanie pokryw według rodzaju i wielkości, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz od razu. Zmieniające życie, prawda?

Organizator StoraLid dostępny jest w dwóch rozmiarach, średnich i dużych, dzięki czemu jesteś przykryty, nawet jeśli masz ogromny nadmiar pokrywy. Obydwie wielkości mają pięć przegród (środek ma cztery krótsze przegrody i jedną długą przegrodę, a duża ma pięć długich), więc jest mnóstwo miejsca na wszystkie pokrywy.

I oczywiście, ten genialny organizer pokrywek nie jest jedyną rzeczą, jaką oferuje YouCopia – wszystko, od stojaków na przyprawy i leniwych Susan po przegrody na przybory kuchenne i organizery do herbaty (a nawet do przechowywania butelek z wodą!) Są dostępne na Amazon, a większość przedmiotów idzie na mniej niż 25 USD. Całkowitą skradzioną potrawę dla doskonale zorganizowanej kuchni.

http://www.americanbar.pl/
http://100mb.pl/
http://jesiennedzieciaczki.pl/
https://dogin.pl/
http://www.faberfaber.pl/